227 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
+380 (95) 416-30-50
+380 (67) 557-06-89

Міжнародний день науки і гуманізму. Знижка 10% на всі наукові ігри і розвиваючі іграшки!

12 лютого відзначається Міжнародний день науки і гуманізму. Ця Дата з'явилася неспроста: у цей день народився знаменитий учений-натураліст Чарльз Дарвін. На честь знаменитого вченого свято і отримав другу назву - День Дарвіна. Святковий день прийнято присвячувати розвиваючих ігор, походів в музеї і на наукові виставки. Які ще цікаві традиції та факти про цей день існують - читайте далі.

 

Хто такий Чарльз Дарвін

Ім'я цього вченого відомо нам з шкільної лави. Саме Дарвін став основоположником теорій про природному доборі та еволюції, а також першим у світі припустив, що людина походить від мавпи, відкинувши всі релігійні версії. Дарвін вважався яскравим науковим діячем ХІХ століття.

Праці натураліста були високо оцінені ще за життя вченого. Його теорію еволюції називали науковим переворотом. З ученим сперечалися, намагалися не погодитися, а церква навіть визнала його єретиком, але ніхто так і не зміг привести достатніх доказів для спростування теорії Дарвіна.

Чарльз Роберт Дарвін (народився 12 лютого 1809 року, помер 19 квітня 1882 року) опублікував свої відкриття в книзі під назвою "Походження видів" 1859 року. Ця книга до сих пір вважається актуальним науковим працею і входить в обов'язкову навчальну програму більшості природно-гуманітарних Вузів).

Портрет Чарльза Дарвіна

 

Як з'явився свято?

Через століття після смерті Дарвіна, університети Америки вирішили вшанувати пам'ять великого вченого і зробити його день народження національним святом. Спочатку День Дарвіна відзначався тільки в декількох інститутах Північної Америки: професори читали лекції з працями Чарльза Дарвіна, а студенти приходили послухати та взяти участь у дискусіях.

У 2001 році свято отримало офіційний статус. Активісти Аманда Чествуд і Роб Стівенсон зареєстрували некомерційну організацію "Програма Дня Дарвіна", а потім і міжнародний фонд з такою ж назвою.

Основне святкування проходить в інститутах і університетах. Студенти, аспіранти, професори готують відкриті лекції на тему гуманізму і вчення Дарвіна, організовують виставки, влаштовують наукові дебати. Головне завдання свята - це популяризація науки. Адже цінність людини нерозривна пов'язана з його самовдосконаленням, його внеском у спільне світле майбутнє, до якого нас і ведуть всі наукові відкриття.

Якщо у вашій родині студентів ще немає, то відсвяткувати День Дарвіна можна і з малюками. Відвідайте краєзнавчий музей, музей природознавства, почитайте дітям книги про тварин та їх види, розкажіть коротко про теорію еволюції. Щоб малюкам було не лише корисно, але й цікаво, можна влаштувати все це у вигляді гри "в школу", підготувати яскраві презентації, включити навчальні мультики або пограти в розвиваючі іграшки.

 

Знижки від Happyco в честь Дня Дарвіна

В честь Міжнародного дня науки та гуманізму інтернет-магазин Happyco дарує розумникам і розумниця, а також їх батькам знижку на весь асортимент розвиваючих і наукових ігор!

  • Кожен, хто замовить іграшку в День Дарвіна отримає знижку 10%!
  • Члени спільноти в Viber, як завжди, отримують додаткову знижку 5%!

Зробіть навчання для малюка цікавіше і більш захоплююче разом з розвиваючими іграшками від інтернет-магазину Happyco. І хто знає, можливо, саме у вашій родині виросте новий вчений, який вразить увесь світ своїми науковими відкриттями!

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner