227 відгуків
+380 (95) 416-30-50
+380 (67) 557-06-89

Подаруємо своїм дітям казковий світ іграшок!

Подаруємо своїм дітям казковий світ іграшок!
🔸 Улюблені іграшки дівчаток 🔸 Популярні іграшки для хлопчиків 🔸 Що подарувати малюкові 👇
Гра для дітей є таким же важливим заняттям, як для дорослих творчість і робота. У процесі захоплюючої гри дитина не тільки пізнає світ, а також вносить до нього свої мрії і фантазії, копіює поведінку дорослих і своїх ровесників. Для того, щоб іграшка принесла дитині користь, потрібно враховувати його вік, оскільки саме від нього залежить рівень інтелектуального розвитку і коло інтересів малюка.
👉 Читайте в нашому блозі: «Що подарувати дитині» Який подарунок вибрати дитині? Як правильно вибирати подарунки для дітей, враховуючи їх вік і характер.
Іграшки для малюків
Якщо дитині ще не виповнився один рік, то найкращими іграшками для нього будуть невеликі і яскраві іграшки без дрібних деталей і з невеликою вагою. Батькам потрібно звернути увагу на те, щоб іграшка була зручна, і дитина могла упевнено тримати її в руках. Іграшка для малюка повинна бути достатньо міцною, а її колір – приємним, але не дуже насиченим. Якщо іграшка має звукові ефекти, обов'язково переконайтеся в тому, що вони зацікавлюють, а не лякають вашого малюка.
👉 Читайте в нашому блозі: «Що подарувати малюкові» Іграшки для малюків - Як вибрати подарунок малюкові: поради для батьків з вибору іграшок
Іграшки для дівчаток
Розвиток дитини в перші роки життя йде воістину семимильними кроками. Здається, ще вчора ваша дитина тільки починала освоювати форму і колір навколишніх предметів, а сьогодні її вже цікавлять дитячі будиночки для ляльок – більш складні і цікаві ігрові конструкції. Вони відмінно моделюють звичну обстановку ігрової кімнати і дають можливість розвивати просторове мислення, фантазію. Хлопчаки теж часом грають ляльками і збирають їм казкові замки, але особливо подобаються лялькові будиночки дівчаткам – майбутнім хранительницам домашнього вогнища. Вони готові годинами возитися з ляльками, вбираючи їх у різні сукні та займатися іграшковим «домашнім господарством». Наслідуючи мамам, дівчатка люблять наводити порядок у кімнатах своїх улюбленців, готувати їм їжу, накривати на стіл і укладати спати. Якщо батьки подбають про те, щоб у дівчинки з'явився свій пупсик baby born, та ще й з купою одягу для нього... вона зможе запросити в гості подруг, щоб разом грати в дочки-матері. Ця гра прищеплює дитині любов і бажання піклуватися про своїх близьких. Спостерігати за цим заняттям напевно сподобається й самій мамі, яка з радістю зможе приєднатися до веселої компанії малюків і хоч ненадовго повернутися в золоте дитинство.
👉 Читайте в нашому блозі: «Популярні іграшки для дівчаток» Що подарувати дівчинці? Улюблені іграшки дівчаток і ідеї подарунків
Іграшки для хлопчиків
У хлопчиків теж є улюблені заняття та ігри. Вони більше орієнтовані на конструювання і технічна творчість. Тому іграшки на радіокеруванні, конструктори, трансформери та інші ігри, розвиваючі творчих потенціал майбутніх інженерів, льотчиків, водіїв та представників інших чоловічих спеціальностей повинні бути в ігровій кімнаті кожного хлопчика. Всілякі гаражі і автопарковки для незліченної кількості машинок, якими так часто закидають зовсім початківців водіїв, допоможуть упорядкувати техніку і надовго зайняти хлопчика. Можна розіграти цілий ігровий сценарій, влаштувати рятувальну операцію і залучити улюблених героїв в це захоплююча пригода.
👉 Читайте в нашому блозі: «Популярні іграшки для хлопчиків» Що подарувати хлопчику? Популярні ігри і улюблені іграшки хлопчиків
Розважальні та розвиваючі ігри для дітей і всієї родини
Батькам не варто забувати про те, що дітям потрібні ігри, які дозволяють брати участь у них одразу декільком учасникам. Завдяки такому ігровому процесу, у дітей розвивається почуття колективізму, і вони вчаться будувати правильні взаємини між собою. Такі ігри добре готують дитину до школи – першого серйозного етапу соціального спілкування.
👉 Читайте в нашому блозі: «Топ-60 популярних ігор. Кращі ігри для дітей, компанії і всієї родини» Кращі ігри всіх часів і актуальні зараз. Список найбільш популярних ігор для дітей, для компанії, для всієї родини, з описами та цікавими фактами. Обирай Найкращі з нашим рейтингом ТОП-60!
Хороша іграшка - безпечна іграшка!
Важливою умовою, що впливає на вибір іграшок, є їх санітарно-гігієнічна безпека. Тому перевагу потрібно віддавати іграшок, які виготовлені, по можливості, з натуральних матеріалів, не містять небезпечних барвників і токсичних полімерів. Переконатися в цьому можна, вивчивши сертифікат якості на обрану іграшку, в якій повинні міститися відомості про використані матеріали і посилання на відповідність встановленим нормам.
Сподіваємося вам сподобалася наша невеличка замітка і ви знайшли тут те, що шукали. Обов'язково заходьте до нас ще і читайте цікаві статті наших авторів. І щоб нічого не пропустити підписуйтесь на нас в популярних соціальних мережах facebook, instagram або вступайте в наш viber-співтовариство. Тут ви будете дізнаватися про все першими!
🔸 іграшки для дітей 🔸 Популярні ігри для дітей і дорослих 🔸 улюблені іграшки хлопчиків 🔸 дитячі розвиваючі ігри та іграшки 👆
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner